כלבים

ברוכים הבאים לקטגורית כלבים 

הי אנחנו שמחים שהגעתם אלינו לאתר ובמיוחד לקטגוריה של הכלבים החברים על 4 של האדם. אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים לכלבים כמו: צעצועים לכלבים, קולרים ורצועות, מוצרי טיפוח, מלונות ומיטות ועוד. אנחנו שמים דגש עצום על המזון לכלבים ודואגים להביא את הרוב הגדול של המזון לכלבים האיכותי ביותר וכמובן לדאוג שהמחיר ישאר שפוי ללקוחותינו. כיום באתר תוכלו למצוא מלאי רחב מאוד של סוגי מזונות לכלבים שלכם, על כל מזון לכלבים תוכלו להיכנס למוצר ולקרוא ממה עשוי המזון ואילו רכיבים יש בו בכך תוכלו לבחור באוכל שהכי מתאים לסוג כלב שלכם.

היי, איך אדע איזה רצועה מתאימה לכלב שלי?

אז נכון שאין לכם מישהו פיזי באתר שאתם יכולים לשאול אותו שאלות בנושא רצועות לכלבים שלכם, אבל תמיד תוכלו להיכנס למוצר עצמו ותראו בתיאור המוצר לאיזה שימוש המוצר לדוגמא ובחרתם במוצרי רתמה וראיתם רצועה מסוימת תיכנסו אליה וקראו את תוכן המוצר ובכך תוכלו לדעת לאיזה גודל או איזה משקל הרצועה לכלב מתאימה.

במידה ואני רוכש אביזר לכלב והוא מגיע פגום מה קורה אז?

קודם כל חשוב לדעת שדברים כאלה קורים, ברגע שלקוח מבצע הזמנה אצלנו באתר אנחנו אורזים את המוצר ולפני האריזה אנחנו בודקים אשר המוצר תקין לחלוטין ושלא נעשה בו שימוש או פגע כלשהו. במידה והמוצר ניזוק אצל חברת המשלוחים אנחנו נתנהל מולם על הנזק וכמובן שנשלח לכם באותו הרגע מוצר חדש לחלוטין כפי שהזמנתם באתר. במידה והגיע מוצר והוא שבור סדוק או כל דבר כזה ואחר יש לצלם באותו הרגע ולשלוח אלינו למייל או לוואטסאפ שמופיע באתר ( בחלק העליון) ואנחנו נדאג לטפל בכל התהליך.

אני רגיל לרכוש דרך האתר מזון כלבים והוא לא במלאי.. מתי יגיע?

מלאי המוצרים באתר מתעדכן אחת לכמה ימים שמגיעה סחורה. יש מוצר שתרצו לדעת מתי יגיע למלאי? שלחו לנו הודעת וואטסאפ ונשמח לעדכן אותך מתי יגיע למלאי. 

רכשתי מוצר לכלב שלי והגיע מוצר אחר לגמרי, מה עושים?

רכשת מוצר והגיע אחר, זה קורה אנחנו בני אדם ולא רובוטים אבל אנחנו לוקחים את האחריות על הטעויות שלנו ואנחנו נדאג לשלוח לך מוצר את המוצר שהזמנת במשלוח חדש וכמה שיותר מהר. 

תוך כמה זמן מגיע המשלוח?

לפני ביצוע ההזמנה ניתן לבחור אופציית משלוח, וכאשר בוחרים בין אחת מהאפשרויות ניתן יהיה לראות תוך כמה ימים החבילה אמורה להגיעה עד לבית הלקוח. כאשר מתבצעת רכישה באתר ההזמנה עוברת אל המחסנאי והוא בודק ומתחיל לארוז את המוצרים של הלקוח, במידה והכל במלאי ואין חוסרים המשלוח יוצא יום למחרת בבוקר והוא מגיע לרוב תוך מספרים ימים בודדים.

אז למה בכלל כדי לי להזמין ממכם מוצרים ואביזרים לכלבים?

אנחנו דואגים לספק את כל המידע הנדרש ללקוח בכל מה שקשור לעולם הכלבים ובכלל לכל בעלי החיים. אנחנו מנוסים מאוד ועובדים עם בעלי מקצוע שהם עשרות שנים בתחום. כל המוצרים בקטגוריה כלבים נכנסת עם תיאור אשר יספק ללקוחותינו ידע נרחב בעת הרכישה. שמים דגש עצום על איכות המוצר ותוקפו. מידה ויש שאלה או צריכים יעוץ באיזה מזון כלבים או באיזה מוצרי רתמה מתאימים לכל שלכם ובכל שאלה כזאת ואחרת ניתן תמיד לפנות אלינו דרך הוואטסאפ או דרך המספר טלפון 050-424-4224 ונענה בהקדם האפשרי ונעזור בכל שאלה ובקשה.

 

כלבים | מזון לכלבים עד 500 ₪ כלבים | רתמה, קולר ורצועות לכלב עד 300 ₪ כלבים | מוצרי אימון ואילוף לכלבים עד 300 ₪ כלבים | ציוד משלים לכלבים עד 300 ₪ כלבים | טיפוח והיגיינה לכלב עד 150 ₪ כלבים | ציוד משלים לכלבים עד 150 ₪ כלבים | ציוד משלים לכלבים עד 100 ₪ כלבים מזון לכלבים של albian כלבים מזון לכלבים של gosbi כלבים מזון לכלבים של ברייברי כלבים מזון לכלבים של הורייזון כלבים מזון לכלבים של פרמיו כלבים מזון לכלבים של בוש כלבים מזון לכלבים של monge כלבים מזון לכלבים של מי פוד- MY FOOD כלבים מזון לכלבים של אמיתי amitiy כלבים מזון לכלבים של מונג monge כלבים פינוק לכלב של פרמיו כלבים פינוק לכלב של ברנד כלבים צעצועים לכלבים של ruffdawg כלבים צעצועים לכלבים של kong כלבים רתמה, קולר ורצועות לכלב של פלקסי כלבים רתמה, קולר ורצועות לכלב של H.S כלבים מוצרי אימון ואילוף לכלבים של H.S כלבים טיפוח והיגיינה לכלב של דיקסי כלבים טיפוח והיגיינה לכלב של אגו פט כלבים טיפוח והיגיינה לכלב של ורסלגה כלבים ציוד משלים לכלבים של gosbi כלבים ציוד משלים לכלבים של פלקסי כלבים ציוד משלים לכלבים של דיקסי כלבים ציוד משלים לכלבים של אגו פט